Najnowszym krzykiem mody są mosiężne baterie łazienkowe

villeroy

Nigdy nie wiadomo, kiedy nastanie nowa moda przy stylizacji wnętrz. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu nowości, które nie zawsze entuzjastycznie przyjmowane są przez rynek. Istnieje jednak podstawowa, fundamentalna wręcz zasada, której powinni się trzymać, żeby mieć czansę na sukces: trzeba wymyślać rzeczy funkcjonalne.

Wykończenia łazienek coraz nowocześniejsze

Ostatnim krzykiem mody stały się łazienki drewniane. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ drewno zbiera wilgoć, ale wzorując się na istniejących od wieków saunach, można stworzyć naprawdę praktyczne panele, które wykorzystamy w tym pomieszczeniu. Pozostaje jednak kwestia jej wykończenia. Najbardziej pasujące są tu mosiężne baterie łazienkowe, toalety i wszelkie inne dodatki. Do tego można je dobrać w wybranym przez siebie kolorze, tak żeby wszystko dobrze się komponowało. Już od jakiegoś czasu architekci odchodzą od tradycyjnych, ceramicznych baterii na rzecz bardziej wymyślnych. Ostatnią modą jest powracanie do kilku wieków wstecz, dlatego wszystkie retro dodatki cieszą się dużym zainteresowaniem i mają szansę na przebicie się na rynku. Przynajmniej w najbliższym czasie, bo tu również moda zmienia się co sezon.

Nasza łazienka inna niż wszystkie

Coraz częściej słyszymy, że ktoś chce się wyróżniać pod różnymi względami. Nie inaczej jest w kwestii wystroju wnętrz w pokojach oraz łazienkach. Dlatego klienci nierzadko decydują się na pomoc profesjonalnego architekta wnętrz, który w taki sposób dobierze wszystko w łazience, od kafelek, przez wanne i baterie łazienkowe do mydelniczki, że nie dość, że wszystko będzie ze sobą idealnie skomponowane, to jeszcze będzie się wyróżniać na tle innych. Zdarza się, że powstają całe domy w tym samym stylu, w których po wejściu możemy czuć się jak w XVII-wiecznej Anglii czy XIX-wiecznej izbie śląskiej. Nie oznacza to wcale, że używa się starych sprzętów czy rzeczy. Wręcz przeciwnie, coraz częściej producenci zarówno AGD, jak i RTV czy mebli starają się, żeby wśród ich asortymentu pojawiły się produkty pasujące do stylu retro. Moda jest czymś powtarzalnym, dlatego również w wypadku wystroju wnętrz, to że coś przestało być kiedyś modne, nie oznacza, że zaraz nie będzie szału na nowo.

Be the first to comment on "Najnowszym krzykiem mody są mosiężne baterie łazienkowe"

Leave a comment