WC do nowoczesnej łazienki

stelaże podtynkowe

Urządzenie nowoczesnej łazienki może być sporym wyzwaniem. Najnowsze standardy dotyczące estetyki oraz funkcjonalności takiego pomieszczenia są naprawdę bardzo wysokie. Jednym z ciekawszych rozwiązań, które mogą zostać wykorzystane, są podwieszane miski WC.

Ciekawa estetyka

Dla wielu osób podwieszone WC po prostu wygląda lepiej i bardziej elegancko. Ponieważ pozwala na ukrycie różnych elementów, takich jak przyłącza, doskonale pasuje między innymi do wnętrz utrzymanych w bardziej minimalistycznym stylu. W przypadku takiego WC rura odpływa oraz spłuczka zazwyczaj w całości przesłaniają stelaże podtynkowe, które następnie zostają obmurowane. Zabudowa, która powstaje w ten sposób, może między innymi spełnić rolę praktycznej półki. W sklepach można bez problemy znaleźć bardzo różne projekty misek oraz przycisków służących do spłukiwania. Również stelaż podtynkowy da się wykończyć w praktycznie dowolny sposób, na przykład identycznie wykończeniem ścian.

Łatwy montaż i naprawa

Stelaże podtynkowe, które wykorzystuje się do montażu podwieszanych misek wykonane są z odpornych materiałów. Mogą znosić duże obciążenia. Jednocześnie ich montaż jest stosunkowo prostym zadaniem. Warto także pamiętać, że zabudowa instalacji nie powinna utrudniać pracy w przypadku awarii. Od strony przycisku spłukującego musi znajdować się otwór, który umożliwia łatwy dostęp do wszystkich części systemu.

Idealne do małych toalet

Wśród dostępnych rozwiązań można znaleźć również miskę oraz stelaż podtynkowy, które doskonale sprawdzą się w przypadku mniejszych toalet. Są one zaprojektowane tak, aby wykonanie zabudowy zabrało jak najmniej przestrzeni. Jednocześnie wykorzystanie podwieszonej miski jest bardzo dobrym sposobem na optyczne powiększenie wnętrza. Brak rur i innych podłączeń sprawi, że wnętrze wyda się bardziej przestronne.

Łatwiej dbać o czystość

Łazienka to pomieszczenie, w którym utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny ma ogromne znaczenie. Podwieszona miska WC zamontowana na stelażu podtynkowym to rozwiązanie, które ułatwi zachowanie wysokiego poziomu czystości. W przypadku takiego rozwiązania znacznie łatwiej posprzątać podłogę. Jest to prosty sposób na wyeliminowanie różnych kłopotliwych i trudnych do wyczyszczenia miejsc, takich jak zbiornik spłuczki, miejsce połączenie miski z płytkami, czy zagięcie kolanka odpływowego. W przypadku podwieszonego WC cała przestrzeń jest łatwo dostępna i wszędzie można dotrzeć bez problemu przy użyciu mopa oraz ścierki.

Podwieszane miski WC to rozwiązanie, które jest wykorzystywane w coraz większej ilości łazienki. Stelaże podtynkowe Szydłowski pozwalają na wygodne i bezpieczne podwieszenie takich elementów. Jest to stosunkowo proste zadanie, które nie wymaga specjalistycznej wiedzy, czy urządzeń. Jednocześnie pozwala na stworzenie ciekawego, gustownego i nowoczesnego wystroju wnętrza. Tego typu elementy wyposażenia łazienki zaprojektowano tak, aby można było znaleźć rozwiązanie praktycznie do każdego pomieszczenia, w tym również do małych, niezbyt przestronnych łazienek.

Be the first to comment on "WC do nowoczesnej łazienki"

Leave a comment