Wc na budowy – jak wybrać odpowiednie dla twojej ekipy?

wc na budowy

Praca na budowie wiąże się z licznymi niedogodnościami. Jedną z nich jest brak sanitariatów. Można temu łatwo zaradzić, ponieważ w użytkowych kontenerach może znajdować się właśnie toaleta. Robotnicy mają do niej łatwy dostęp, a przy tym jest to miejsce schludne i łatwe do utrzymania w czystości.

Produkt idealnie dopasowany do potrzeb

Oczywiście, podczas organizacji placu budowy jest wiele rzeczy, o których trzeba myśleć, ale zapomnienie o tak przyziemnej sprawie jak toaleta, może znacznie utrudnić późniejszą pracę. Najważniejsze jest dopasowanie wc na budowy do naszych potrzeb. Możemy bowiem mieć toaletę z lustrem, umywalką czy nawet pisuarem. Obok można również postawić prysznic. Warto zastanowić się również czy istnieje możliwość podłączenia takiego wc do kanalizacji, dzięki czemu będziemy mieli mniejszy problem z jego czyszczeniem. Ze względu na małą powierzchnię i niewielką liczbę miejsc trudnodostępnych, w wc na budowy można łatwo zachować porządek. Kontener w toaletą musi stać na płaskiej powierzchni, ale nie oznacza to, że musi to być kostka brukowa lub asfalt. Można go postawić również na trawie lub suchej ziemi, byle nie było na niej uskoków czy dołów, przez co może stać się on niestabilny i łatwy do przewrócenia.

Łatwe do przewozu i zmiany miejsca

Kontener taki ma wiele zalet. Jedną z nich jest łatwość w jego przewożeniu. Aby go przetransportować nie potrzebujemy dźwigów czy specjalistycznych samochodów, ponieważ nie jest on na tyle ciężki, żeby kilku silnych mężczyzn nie mogło go podnieść. Dlatego też nie musimy się martwić zmianą jego usytuowania już na miejscu budowy. Jak wiadomo plac budowy często się zmienia, z uwagi na to, że powstają na nim nowe budynki, dlatego przesunięcie takiego kontenera nie może być problemem. Wc na budowy jest więc uniwersalne i ułatwi nam pracę. Co więcej, po skończonej budowie możemy schować taką toaletę w magazynie, a ponieważ nie zajmuje ona dużo miejsca, nie będzie nam przeszkadzać. Możemy ją też wykorzystać przy organizacji imprez plenerowych czy koncertów na świeżym powietrzu. Chociaż toalety takie nie cieszą się popularnością, to często jest to jedyna możliwość aby można było swobodnie skorzystać z wc poza budynkami.

Be the first to comment on "Wc na budowy – jak wybrać odpowiednie dla twojej ekipy?"

Leave a comment