Wysokiej jakości mobilne WC na Twoim evencie

Zbliża się sezon letni a wraz z nim zwiększona liczba imprez plenerowych. Festyny oraz koncerty będą odbywały się w wielu różnych miejscach. Organizacja tego typu spotkań jest pracochłonna i wymaga „dopięcia” wielu szczegółów. Jednym z nich jest mobilne WC. Sprawdź, jak wybrać najlepsze rozwiązanie.

Lista obowiązków jest długa…

Zapewnienie przekąsek oraz napojów wysuwa się na czoło listy rzeczy do zrobienia. W następnej kolejności znajduje się znalezienie odpowiadających szerokiemu gronu artystów oraz prowadzących. Nikt jednak nie myśli o tak ludzkiej potrzebie jaką jest korzystanie z toalety. Po wielu odbywających się na świeżym powietrzu festynach organizatorzy znajdują nieczystości w wielu niespodziewanych miejscach. Brak toalet lub ich wysoka cena zachęca uczestników do znalezienia odpowiedniego miejsca „na własną” rękę. Organizując więc przyjęcia w plenerze należy również zadbać o ten aspekt. Mobilne WC wydają się świetnym wyborem. Ich standard jest wysoki a uczestnicy na pewno chętnie z nich skorzystają. Do lamusa odeszły już toalety fatalnej jakości z brakiem możliwości zamknięcia drzwi. Teraz w cenie są toalety zawierające zarówno muszlę klozetową jak i pisuar. Coraz wyższe wymagania wypożyczających oraz kupujących sprawiły, że część tego typu przybytków WC posiada również umywalkę z bieżącą wodą.

Czy wynajem mobilnego WC dużo kosztuje?

Koszt wynajęcia mobilnego WC nie jest wysoki, a komfort oraz brak nieczystości terenu na którym odbywa się np. festiwal jest adekwatny do ceny. Wypożyczenia można dokonać już na kilka godzin, ale można również zrobić to na okres dłuższy np. kilka miesięcy. Firma, która oferuje mobilne WC, zazwyczaj zapewnia również czyszczenie i konserwację tych toalet, co również jest zaletą. Ze względu na pochłaniacze zapachów (zainstalowane w niektórych typach) możliwa jest instalacja toalety w wybranym przez nas miejscu, które nie powinno doprowadzić do skarg innych uczestników. Wysoki standard powinien przekonać najbardziej zatwardziałych organizatorów festynów do skorzystania z takiej opcji oraz umożliwienia korzystania z nich bezpłatnie osobom zainteresowanym samym wydarzeniem.

Be the first to comment on "Wysokiej jakości mobilne WC na Twoim evencie"

Leave a comment